Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Dhjetor"

Jump to navigation Jump to search
56 bytes added ,  7 vjet më parë
v (Bot: Migrating 145 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2451 (translate me))
* [[2004]] - [[Renata Tebaldi]], këngëtare operiste italiane
* [[2004]] - [[Abdul Tebazalwa]], boksier i Ugandës
* [[2013]] - [[Fatos Sela]], aktori i Teatrit Kombëtar
 
== Festa dhe përvjetore ==

Menyja e navigimit