Dallime mes rishikimeve të "10 Korrik"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
== Lindje ==
* [[1980]] – [[Jessica Simpson]] – [[Aktore]] dhe Këngtare nga [[ShBA]]
* [[19301931]] - [[Alice Munro]], shkrimtare, fituese e Çmimit Nobel për Letërsi
 
== Vdekje ==

Menyja e lëvizjeve