Ndryshimi mes inspektimeve të "Midhje"

Jump to navigation Jump to search
215 bytes added ,  7 vjet më parë
=== Ushqimi ===
=== Riprodhimi ===
jeton ne det
ne ujera te embel por dhe te kripur kohet e fundit nuk duhet qe te tregtohen madje as te blihen midhje sepse ato kane dale me nje perqindje teper te larte te acideve te derdhura ne det kohet e fundit
 
== Grabitqaret ==
Anonymous user

Menyja e navigimit