Dallime mes rishikimeve të "Dollari"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  7 vjet më parë
v
| [[Zelanda e Re]] || [[Dollari i Zelandës së Re]] || $ || NZD
|-
| [[Zimbabveja]] || [[Dollari i Shteteve të Bashkuara]] (Së bashku me [[euron]], [[paund sterlinë]], [[pulën botsvane]] dhe [[randin jugafkrikan]]) || $ || USD
(Së bashku me [[euron]], [[paund sterlinë]], [[pulën botsvane]] dhe [[randin jugafkrikan]]) || $ || USD
|}
 

Menyja e lëvizjeve