Ndryshimi mes inspektimeve të "Artizanati"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Artesanía de Salta.jpg|thumb|Artizanati]]
'''Artizanat''' nënkupton punimin dhe përpunimin e gjërave të artit si dhe formësimi i tyre, cilësia e të cilave varet nga shkathtësia e prodhuesit <ref name=KK200444>LIGJIN PËR ZEJTARI [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_44_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref>.
 
Anonymous user

Menyja e navigimit