Ndryshimi mes inspektimeve të "12 Maj"

Jump to navigation Jump to search
62 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 146 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2559 (translate me))
* [[1871]]. - [[Daniel-François-Esprit Auber]], skulptor francez (* [[1782]].)
* [[1884]]. - [[Bedzhih Smetana]], kompozitor çek (* [[1824]].)
* [[1970]] - [[Nelly Sachs]], poete gjermane, Nobeliste (1966)
 
== Festa dhe përvjetore ==
* Dita e Infermerisë në Kosovë

Menyja e navigimit