Ndryshimi mes inspektimeve të "20 Prill"

Jump to navigation Jump to search
105 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
* [[Pashkët]] e krishtera kremtohen nga Katolikët dhe Ortodoksët, Festa e Ringjalljes së [[Krishti]]t
 
[[Kategoria:Prill]]

Menyja e navigimit