Dallime mes rishikimeve të "Zeki Muren"

Jump to navigation Jump to search
17 bytes removed ,  7 vjet më parë
== Vdekja ==
 
Ai vdiq nga një sulmatak në zemër gjatë një shfaqje të drejtëpërdrejtëdrejtpërdrejtë në skenë në qytetin [[Izmir]], më [[24 Shtator]] [[1996]]. Vdekja e tij shkaktoi pikëllimin mëpikëllimmadhe në vitemadh dhe mijëra turq morrën pjesë në varrimin e tij.
 
== Filmografia ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve