Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
63 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* [[1949]] - [[Vlladimir Nazor]], shkrimtar kroat.
* [[1988]] - [[Marie Logoreci]], aktore shqiptare (L. [[1920]])
* [[1993]] - [[William Golding]], shkrimtar britanik, nobelist
== Festa dhe përvjetore ==
 

Menyja e navigimit