Dallime mes rishikimeve të "Hidrodinamika"

Jump to navigation Jump to search
766 bytes added ,  8 vjet më parë
Faqe e re: Me Hidrodinamikë nënkuptojmë lëngjet në lëvizje. Në dinamikën e fluideve mësohen ligjet të cilat i përshkruajnë lëvizjet e lëngjeve dhe të gazeve. Meqë supozohet se...
(Faqe e re: Me Hidrodinamikë nënkuptojmë lëngjet në lëvizje. Në dinamikën e fluideve mësohen ligjet të cilat i përshkruajnë lëvizjet e lëngjeve dhe të gazeve. Meqë supozohet se...)
(Pa ndryshime)
23

edits

Menyja e lëvizjeve