Ndryshimi mes inspektimeve të "20 Prill"

Jump to navigation Jump to search
46 bytes added ,  6 vjet më parë
* [[1918]] - [[Karl Ferdinand Braun]], fizikant gjerman
* [[1995]] - [[Milovan Đilas]], politikan serb. (i lindur 1911.)
* [[2014]] - [[Koçi Petriti]], poet shqiptar
 
== Festa dhe përvjetore ==
52

edits

Menyja e navigimit