Dallime mes rishikimeve të "Vesa Luma"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
| titulli =
| emri i vërtetë =
| lindja = {{Ditëlindja dhe mosha/Femër|12|5|19871986}} <ref>[http://www.teksteshqip.com/bio.php?aid=272 Teksteshqip.com]</ref>
| vdekja =
| vite aktiv =
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve