Ndryshimi mes inspektimeve të "Qeveria Rama I"

Jump to navigation Jump to search
* Zëvendëskryeministër - Niko Peleshi
* Ministër i Mbrojtjes - Mimi Kodheli
* Ministër i Punëve të Brendshme - [[Saimir Tahiri]]
* Ministër i Punëve të Jashtme - [[Ditmir Bushati]]
* Ministër i Integrimit Evropian - Klajda Gjosha
* Ministër i Financave - Shkëlqim Cani
* Ministër i Arsimit dhe Sportit - Lindita Nikolla
* Ministër i Drejtësisë - Nasip Naço
* Ministër i Kulturës - [[Mirela Kumbaro]]
* Ministër i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë - [[Erion Veliaj]]
* Ministër Shteti për Inovacionin dhe Administratën Publike - Milena Harito
* Ministër i Shëndetësisë - Ilir Beqaj

Menyja e navigimit