Dallime mes rishikimeve të "Droga"

Jump to navigation Jump to search
13 bytes added ,  7 vjet më parë
No edit summary
 
=== Rreziqe të tjera ===
Tymi i kanabisit ta qon k.r.n përmban 50 për qind shumë katran se cigaret me përmbajtjen më të lartë të katrani, gjë që i vendos përdoruesit në një rrezik më të madh të kancerit të mushkërive dhe të sëmundjeve të tjera të [[Sistemi i frymëmarrjes|sistemit të frymëmarrjes]].
 
== Kokaina ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve