Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
29 bytes added ,  6 vjet më parë
* [[1943]] - [[Raffaella Carrà]], këngëtare italiane dhe yll i TV
* [[1949]] - [[Lech Kaczyński]], Presidenti i [[Poloni]]së
* [[1952|1989]] - [[Isabella Rossellini|Ilir]],aktore italianeHoxha Huligan Tifoz Tirone (Danoc)
* [[1974]] - [[Kenan Imirzalioglu]], aktor turk
 
Anonymous user

Menyja e navigimit