Dallime mes rishikimeve të "Truri"

Jump to navigation Jump to search
25 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Truri i njeriut eshte i perbere nga 5 pjese: truri i madh , truri i mesem , truri i ndrejmjetm , truri i vogel dhe palca kurrizore.
Truri Tek femijet e posalindur eshte 400gr ndersa tek njeriu i rritur 1400g prej te cileve 1200 g i perkasin trurit te madh
 
== Lidhje te jashtme ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve