Dallime mes rishikimeve të "Zylyftar Ramizi"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Zylyftar Ramizi''' ish zv.ministër i Brendshëm dhe drejtor i Sigurimit të Shtetit Shqiptar deri në vitin 1991.)
 
'''Zylyftar Ramizi''' ish zv.ministër i Brendshëm dhe drejtor i Sigurimit të Shtetit Shqiptar deri në vitin 1991.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]

Menyja e lëvizjeve