Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "1001 Nete"

No change in size ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: '''1001 Nete''' eshte nje album i kerkuar shume nga fansat e ish kengetares tone Donika Gashi eshte publikuar me 3 dhjetor te vitit 2000 Ky album mban 12 kenge te kompozuar...)
 
No edit summary
'''1001 Nete''' eshte nje album i kerkuar shume nga fansat e ish kengetares tone [[Donika Gashi]] eshte publikuar me [[3 dhjetor]] te vitit [[2000]]
Ky album mban 12 kenge te kompozuara nga Kompozitoret tone Kosovare [Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku].
==Kenget=-=
*01.Nisu nga vetvetja
*02.1001 Nete
Anonymous user