Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "1001 Nete"

4 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
Ky album mban 12 kenge te kompozuara nga Kompozitoret tone Kosovare [Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku].
==Kenget==
*01.[[Nisu nga vetvetja]]
*02.1001 Nete
*03.E lire jam
Anonymous user