Ndryshimi mes inspektimeve të "Qeveria Rama I"

Jump to navigation Jump to search
* Ministër Shteti për Çështjet Vendore - [[Bledi Çuçi]] <ref name="km" />
 
===Përkatësia politike===
Përkatësia politike e anëtarëve të qeverisë është nga Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI)
== Statistika ==

Menyja e navigimit