Dallime mes rishikimeve të "Urani (element kimik)"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Shih dhe këtë: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|af}} using AWB (10903)
v (Robot: af:Uraan is a featured article; Ndryshime kozmetike)
v (→‎Shih dhe këtë: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|af}} using AWB (10903))
 
[[Kategoria:Elemente kimike]]
 
{{Link FA|af}}

Menyja e lëvizjeve