Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes added ,  5 vjet më parë
* [[1947]] - [[Salman Ruzhdi]], shkrimtar indian.
* [[1978]] - [[Dirk Nowitzki]], basketbollist gjerman.
* [[1998]] - [[A.R.]], Regjisor dhe Aktor Kosovar.
 
== Vdekje ==
Anonymous user

Menyja e navigimit