Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes removed ,  5 vjet më parë
Rejected the last text change (by 84.22.61.74) and restored revision 1444577 by Nezza
(Rejected the last text change (by 84.22.61.74) and restored revision 1444577 by Nezza)
* [[1947]] - [[Salman Ruzhdi]], shkrimtar indian.
* [[1978]] - [[Dirk Nowitzki]], basketbollist gjerman.
* [[1998]] - [[A.R.]], Regjisor dhe Aktor Kosovar.
 
== Vdekje ==

Menyja e navigimit