Dallime mes rishikimeve të "4 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
104 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.109.220 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.243.
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.109.220 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.243.)
* [[1966]] - [[Cecilia Bartoli]], soprano italiane
* [[1975]] - [[Angelina Jolie]] - [[Aktore]] nga [[ShBA]]
* 1997 – Dita e 154 e vitit, lindja e engjellit qe ndrryshoi jeten e dikujt, lindja e princesh Ildes.
* [[1987]] - [[Visar Arifaj]] - politikan shqiptar dhe kryetar lexhendar
 

Menyja e lëvizjeve