Jump to content

Përdoruesi:Dori: Dallime mes rishikimesh

hoqa ca gjera
Dori (diskuto | kontribute)
tekst gati
Dori (diskuto | kontribute)
hoqa ca gjera
Rreshti 5:
Dori
 
==Nën-faqet e mia==
 
*[[Përdoruesi:Dori/ProblemeFaqe të gdhëndura]]
==Tekst gati==
*[[Përdoruesi:Dori/Probleme]]
<nowiki>''Ky artikull është një faqe [[Wikipedia:Artikulli cung perfekt|cung]]. Mund të ndihmosh Wikipedian duke e [[Wikipedia:Gjej ose rregullo një cung|rregulluar]].''</nowiki>
 
<nowiki>''Mirëserdhe!''<br><br>
 
Kjo është faqja jote personale, mund të shkruash cfarë të duash për veten, etj. Ke edhe nje faqe [[Përdoruesi diskutim:Toniyt|diskutimi]] ku mund të të lenë mesazhe përdorues të tjerë.<br><br>
 
Mund t'i firmosesh mesazhet duke shtypur <nowiki>~~~~ ose ~~~</nowiki>.<br><br>
 
Shiko dhe këto faqe për të filluar: [[Wikipedia:Mirëserdhët|Mirëserdhët]], [[Wikipedia:Të drejta kopimi|Të drejta kopimi]], [[Wikipedia:Si të redaktosh|Si të redaktosh]] [[Përdoruesi:Dori|Dori]] 2003 Nëntor 10 07:47 (UTC)</nowiki>
 
[[Figura:Wiki.png]]
 
[[Përdoruesi:Dori/Probleme]]
 
<!-- Gjuhë të tjera -->
3.352

edits