Ndryshimi mes inspektimeve të "Parteshi"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: <!-- Fillimi i tabeles --> {{Qytete| emblema = | vendndodhja = | sheshi = | popullsia = | dëndësia = | sipërfaqja ...)
 
<!-- Kategorizim dhe interwiki -->
 
[[Category:ArtanëPartesh|*]]
[[Category:Komuna në Kosovë|Artanë]]

Menyja e navigimit