Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

Jump to navigation Jump to search
21 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
=== Fshatrat përreth ===
Pogradeci është rrethuar nga fshatrat [[GURRAS (zagorcan) , Tushëmisht]] në lindje, [[Buçimas]] në juglindje, [[Gështenjas]] në jug, [[Verdovë]]- (varikarsa) perëndim dhe [[Memëlisht]] në veriperëndim.
 
=== Klima ===
Anonymous user

Menyja e navigimit