Ndryshimi mes inspektimeve të "13 Nëntor"

Jump to navigation Jump to search
72 bytes added ,  5 vjet më parë
v (Bot: Migrating 145 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2984 (translate me))
* [[1974]] - [[Vittorio De Sica]],aktor dhe regjisor filmi italia (* [[1901]].)
* [[2011]] - [[Alfred Kanini]],shkrimtar, publicist dhe gazetar shqiptar (* [[1943]].)
* [[2015]] - [[Ibrahim Krajkova]], Humorist i njohur shqiptar ([[1957]]
 
==Festa dhe përvjetore==
Anonymous user

Menyja e navigimit