Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesja diskutim:Athens382"

Jump to navigation Jump to search
(→‎Artikuj të mirë: seksion i ri)
 
:: Do jetë kënaqësi që jo vetëm t'ju kemi nga afër si pjesëmarrës, por dhe të ndani eksperiencën tuaj si anëtar i komunitetit me Wikipedianë të rinj dhe të tjerë me eksperiencë.--[[Përdoruesi:Leeturtle|Redon Skikuli]] ([[Përdoruesi diskutim:Leeturtle|diskutimet]]) 7 nëntor 2015 22:52 (CET)
 
== Artikuj të mirë ==
 
Përshëndetje [[Përdoruesja:Athens382|Athens382]],
 
Tre nga artikujt tuaj ([[Testi i Turingut]], [[Anton Çehov]], [[Degët e fizikës]]) kam [[Wikipedia:Artikuj të mirë/kandidatura|kandiduar për artikuj të mirë]]. Ju lumtë, një punë e shkëlqyer deri tani.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 20 dhjetor 2015 21:28 (CET)

Menyja e navigimit