Dallime mes rishikimeve të "SOS (kthjellim)"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
Fjala '''SOS''' qëndron për disa njerëz të cilët kanë humbur dhe kërkojnë ndihmë.
----
* [[SOS (emision)|SOS]]
* [[SOS (emision)|Emisioni SOS]] - [[Vision Plus]] - TV emision informativ-politik
 
{{kthjellim}}
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve