Dallime mes rishikimeve të "Lufta e Cerajës dhe Sllatinës"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
| combatant2 = [[Çetnikët]]
| combatant3 =
| commander1 = Ahmet Selaci<br>[[Kadri Bistrica]]<br>Rifat Sadiku<br>Rexhep Sadiku
| commander2 = Mashan Gjuriç<br>Zhika Markoviç<br>Milan Peçanit
| commander3 =

Menyja e lëvizjeve