Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1559000 nga 2A02:908:F35D:2540:8917:24E9:9558:213)
[[Kategoria:Këngëtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1986]]
Mbas titiullit te miss shiperia 2002,,ajo ka arriturr fam te madhe duke u bere edhe nje nga kengetaret me te mir te shqiperise
Anonymous user

Menyja e navigimit