Ndryshimi mes inspektimeve të "13 Nëntor"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  5 vjet më parë
* [[1974]] - [[Vittorio De Sica]],aktor dhe regjisor filmi italia (* [[1901]].)
* [[2011]] - [[Alfred Kanini]],shkrimtar, publicist dhe gazetar shqiptar (* [[1943]].)
* [[2015]] - [[Ibrahim Krajkova]], Humorist i njohur shqiptar ([[19571948]])
 
==Festa dhe përvjetore==
Anonymous user

Menyja e navigimit