Ndryshimi mes inspektimeve të "Kafsha"

Jump to navigation Jump to search
10 bytes added ,  4 vjet më parë
Etiketa: Redaktim nga aplikacioni për celular
Në ligj në termin ''Kafshë'' përfshihen edhe shpezët, [[Peshku|peshqit]] dhe bletët, larvat që jetojnë të lira dhe format larvore riprodhuese, por pa përfshirë format fetale ose embronike.Kafshet kanenevoje per mbrojtje.
 
== Shiko edhe ==ggghshshhs
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user

Menyja e navigimit