Ndryshimi mes inspektimeve të "Bigpoint"

Jump to navigation Jump to search
5 bytes added ,  5 vjet më parë
v
Rregullim i sintaksës using AWB
v (Rregullim i sintaksës using AWB)
=Heiko Hubertz=
Heiko Hubertz është krijuesi I '''Bigpoint''', me lokacion në Hamburg, Berlin,San Francisco dhe Malta.Sot kompania e cila u krijua në vitin 2002 është një nga portalet më të avansuara për lojra dhe numëron tri nga lojrat më të popullarizuara në botë me rreth 155 milion përdorues të regjistruar. Bigpoint regjistron perreth 250,000 përdorues qdo ditë.
 
==Historiku i Bigpoint==
Që kur u krijua bigpoint ai shumë shpejt u ngrit lart:Me një portofol prej më shumë se 50 lojra online të cilat janë në më shumë se 25 gjuhë, më shumë se 1000 distribucione globale dhe më shumë se 200 shtete të cilat e lejojnë këto lojra online .
 
=== Lojrat e Bigpoint ===
 
Lojrat online të cilat janë thuajse më të popullarizuarat në kohët e tashme janë .

Menyja e navigimit