Dallime mes rishikimeve të "Lufta e Cerajës dhe Sllatinës"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Burimi i të dhënave: rregullim sintakse
No edit summary
v (→‎Burimi i të dhënave: rregullim sintakse)
[[Kategoria:Mitrovicë]]
[[Kategoria:Luftëra]]
[[Kategoria:Luftëra per mbrojtjen e trojeve]][[Kategoria:Historia shqiptare]][[Kategoria:Lufta e Dytë Botërore]]
[[Kategoria:Historia shqiptare]]
[[Kategoria:Lufta e Dytë Botërore]]

Menyja e lëvizjeve