Dallime mes rishikimeve të "Prezi"

Jump to navigation Jump to search
632 bytes added ,  5 vjet më parë
 
==Produktet dhe karakteristika==
[[File:Path Tool.png|thumb|Prezi Path Tool]]
=== Prezi ZUI ===
Redaktorët e Prezi online dhe offline ZUI përdorin një paketë të përbashkët të mjeteve, duke i mundësuar përdoruesve të afrojnë-largojnë, zmadhojnë-zvogëlojnë, rrotullojnë apo të redaktojnë një objekt.
=== Prezi Desktop ===
=== Prezi Collaborate ===
=== Prezi Viewer për iPad ===
Prezi Viewer<ref>{{cite web|url=http://prezi.com/ipad/ |title=Viewer for iPad |publisher=Prezi |date= |accessdate=2012-06-05}}</ref> është një aplikacion i zhvilluar për [[iPad]], për të shikuar prezantimet e krijuara me Prezi-n nga llogaria online e Prezi-t.
 
==Përdorimi==
=== Biznes dhe konferenca ===

Menyja e lëvizjeve