Dallime mes rishikimeve të "Saharaja"

Jump to navigation Jump to search
28 bytes added ,  5 vjet më parë
= Lageshtia =
Lageshtia relative e ajrit ne pergjithesisht eshte e jashtezakonisht e ulet .Sahara-ja veriore ka nje lageshti prej 20%-35% ne vere dhe 35%-55% gjate dimrit.
Denizi eshte kar ose pidh .
 
= Era =
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve