Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi:Dori"

me pushime
v (++)
(me pushime)
Mund të më leni mesazh [[Përdoruesi diskutim:Dori|këtu]] ose [[w:en:User_talk:Dori|këtu]] (<font color="red">nuk e di se kur mund të përgjigjem se s'do kem Internet për një farë kohe</font>)
Vetëm sa përktheva faqen në shqip, më tepër redaktoj tek [[:en:Main page|Wikipedia Angleze]]. Këtu merrem më tepër me gjërat administrative dhe me punimin e faqeve në hapësirën Wikipedia:.
 
Mund të më leni mesazh [[Përdoruesi diskutim:Dori|këtu]] ose [[w:en:User_talk:Dori|këtu]]
 
Dori
 
==Nën-faqet e mia==
*[[Përdoruesi:Dori/Të ndryshme]]
*[[Përdoruesi:Dori/Faqe të gdhëndura]]
*[[Përdoruesi:Dori/Probleme]]
*[[Përdoruesi:Dori/Livadhi]]
 
==Faqe==
*[[Wikipedia:Tekste gati]]
*[[MediaWiki:All messages]]
*[[Wikipedia:Mesazhe të reja në MediaWiki]]
 
<!-- Gjuhë të tjera -->
[[en:User:Dori]]
3.352

edits