Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

Jump to navigation Jump to search
9 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Lindi më '''( ? )''' në [[Durrës]].
Kreshniku është kampion i botësAnglisë Jugore në peshat super të mesme në boks. Kreshniu bokson për Shqipërinë por është [[jevg]] nga origjina.Menaxher i Kreshnikut është '''Nik Berisha''', i cili ka për qëllim një rrugë më të lartë për të.
 
Po ashtu Kreshniku është kampion në fuqi i Evropës Lindore dhe është boksier i Federatës Shqiptare të Boksit (FSHBo).
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve