Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Wikimedia CEE Spring 2016 Kosova"

Jump to navigation Jump to search
|-
|[[Përdoruesja:Lanza382|Lanza382]]
|{{Flagicon|Albania}}[[Shkenca dhe teknologjia në Shqipëri]] {{•}} {{Flagicon|Albania}} [[Revista Shqiptare e Shkencave Natyrore dhe Teknike]]{{•}}{{Flagicon|Austria}}[[Kultura e Austrisë]] {{•}} {{Flagicon|Austria}} [[Robert Menasse]] {{•}} {{Flagicon|Ukraine}} [[Edukimi në Ukrainë]]
|45
|
|
96

edits

Menyja e navigimit