Dallime mes rishikimeve të "Gjurgjeviku i Madh"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
| web=
}}
'''GjurgjevikuGjurgjevik i Madh''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]

Menyja e lëvizjeve