Dallime mes rishikimeve të "Dubrava (Ferizaj)"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i FerizajitFerizajt|FerizajitFerizaj]]
|Komuna = [[Komuna e FerizajitFerizajt|FerizajitFerizaj]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|WebFaqja =
}}
'''Dubrava''' është një vendbanim në komunën e [[Ferizaj]]itt, [[Kosovë]].
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
{{Komuna e FerizajitFerizajt}}

Menyja e lëvizjeve