Dallime mes rishikimeve të "Softaj"

Jump to navigation Jump to search
8 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i FerizajitFerizajt|FerizajitFerizaj]]
|Komuna = [[Komuna e FerizajitFerizajt|FerizajitFerizaj]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|WebFaqja =
}}
'''Softaj''' është një vendbanim në komunën e [[Ferizaj|FerizajitFerizajt]], [[Kosovë]].
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
{{Komuna e FerizajitFerizajt}}

Menyja e lëvizjeve