Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kadribistrica"

Jump to navigation Jump to search
(→‎Fshatrat e Kosovës: seksion i ri)
 
Fshije mefail shehu, deralla, dhe bistrica. i will not translate anymore sry. per iliret e kom hujdis. [[Përdoruesi:Kadribistrica|Kadribistrica]] ([[Përdoruesi diskutim:Kadribistrica|diskutimet]]) 26 shkurt 2016 19:25 (CET)
 
== Fshatrat e Kosovës ==
 
Përshëndetje Kadribistrica,
 
Punë të mirë po bën me krijimin e artikujve për fshatrat e Kosovës. Mundohu që ti kategorizosh sipas Komunave, ndërsa më pas un do ja heq kategorinë [[:Kategoria:Fshatra në Kosovë|Fshatra në Kosovë]], pasi edhe ashtu kategoritë sipas komunave kategorizohen me kategorinë kryesore Fshatra në Kosovë. Dhe nëse krijon gabimisht kategori si kjo [[:Kategoria:Fshatra në komunën e shtërpcës]], më informo që ti fshij. Punë të mbarë.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 29 prill 2016 12:45 (CEST)

Menyja e lëvizjeve