Dallime mes rishikimeve të "Los Alcázares"

Jump to navigation Jump to search
54 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
clean up, removed: <!-- FILLIMI I ARTIKULLIT -->, <!-- FUNDI I ARTIKULLIT -->
(.)
 
v (clean up, removed: <!-- FILLIMI I ARTIKULLIT -->, <!-- FUNDI I ARTIKULLIT -->)
<!-- FILLIMI I ARTIKULLIT -->
 
{{Qytet (Spanja)
|Qyteti = Los Alcázares
}}
 
'''Los Alcázares''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Qarkul Mar Menor]], të provincës Rajoni Murcia, në [[Rajoni Murcia]]. Los Alcázares ka 16251 banorë (2012), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 20 &nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== Referencat ==
{{Spanja-cung}}
 
[[Kategoria:Komunat e Spanjës|Los Alcázares]]
{{Coord|37|44|37|N|0|50|59|W|display=title}}
[[en:Los Alcázares|Los Alcázares]]
 
[[Kategoria:Komunat e Spanjës|Los Alcázares]]
 
[[en:Los Alcázares|Los Alcázares]]
<!-- FUNDI I ARTIKULLIT -->
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve