Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kadribistrica"

Jump to navigation Jump to search
(→‎Fshatrat e Kosovës: seksion i ri)
(→‎Fshatrat e Kosovës: seksion i ri)
 
Punë të mirë po bën me krijimin e artikujve për fshatrat e Kosovës. Mundohu që ti kategorizosh sipas Komunave, ndërsa më pas un do ja heq kategorinë [[:Kategoria:Fshatra në Kosovë|Fshatra në Kosovë]], pasi edhe ashtu kategoritë sipas komunave kategorizohen me kategorinë kryesore Fshatra në Kosovë. Dhe nëse krijon gabimisht kategori si kjo [[:Kategoria:Fshatra në komunën e shtërpcës]], më informo që ti fshij. Punë të mbarë.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 29 prill 2016 12:45 (CEST)
 
== Fshatrat e Kosovës ==
 
Mirdita Kadribistrica, Po e shoh që po krijon një numër te madh të artikujve me temë nga fshatrat e Kosovës nëse dëshiron përdore këtë tek pjesa e stampës <pre>|autotekst = po</pre> do të shfaqet një tekst hyrës automatikisht në faqe, Punë të mbarë.[[Përdoruesi:Tytuu|Tytuu]] ([[Përdoruesi diskutim:Tytuu|diskutimet]]) 27 maj 2016 15:14 (CEST)

Menyja e lëvizjeve