Dallime mes rishikimeve të "Prepoli"

Jump to navigation Jump to search
23 bytes added ,  6 vjet më parë
v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Ndryshime ne emertimin e qytetit dhe te dhenat mbi udheheqjen e qytetit.)
v (added Category:Sanxhaku using HotCat)
[[Kategoria:Qytete në Serbi]]
[[Kategoria:Sanxhaku i Tregut të Ri]]
[[Kategoria:Sanxhaku]]

Menyja e lëvizjeve