Ndryshimi mes inspektimeve të "Y"

Jump to navigation Jump to search
13 bytes added ,  4 vjet më parë
disa gjera te vgla
(disa gjera te vgla)
== Shih dhe ==
* Në [[shqip|gjuhën shqipe]] është shkronja e [[34|tridhjetekatërt]] e [[alfabeti]]t, me të edhe mun po e edhe smun me u shnu [[gërma]] '''Y''' e madhe e dorës.
* ycka ne bythe
*
*
----
Anonymous user

Menyja e navigimit