Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Kategoria:32"

20 bytes added ,  6 vjet më parë
v
added Category:Vite using HotCat
(kategorri ka siper faqe te rrumbullaket dhe e fitojm nje rrumbullak te vogel)
 
v (added Category:Vite using HotCat)
 
kategorori ka siper faqe te rrumbullakut dhe e fitojm nje rrumbullak te vogel '''Tekst i trashë'''
 
[[Kategoria:Vite]]